Chytré hodinky Garmin

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Výrobce
Garmin 
Garmin 
Garmin 
Garmin 
Garmin 
Garmin 
Garmin 
Úhlopříčka displeje
1.2 palce
1.3 palce
1.2 palce
1.1 palce
 
1.39 palce
 
Frekvence procesoru
 
 
 
 
 
 
 
Velikost úložiště
 
 
 
 
 
 
 
Pohotovostní doba
13 hod
 
 
 
336 hod
 
 
Doba hovoru
 
 
 
 
 
 
 

Chytré hodinky Garmin jsou velmi malé, ale šikovné!

Vodotěsnost klidně i do sta metrů, GPS, výškoměr, měření tempa při jízdě na kole nebo běhu v terénu, záznam trasy a kompatibilita se systémy Android a iOS. Chytré hodinky Garmin nabídnou vše, co od takového modelu očekáváte – a kromě toho i vypadají snad ze všech nejvíc, jako klasické hodinky 20. století, tedy s kulatým ciferníkem. Na první pohled žádná změna a takové malé připomenutí starých časů. Pokud máte rádi špetku retro a současně prvotřídní moderní funkce, jsou dobrou volbou.

Jak jsou na tom s cenou?

Samozřejmě, za elegantní provedení se prostě platí, takže cenovku pod tisíc korun nečekejte. Nejlevnější modely na trhu stojí lehce nad dva tisíce, ale zase tolik funkcí bohužel nezvládají. Za pět až osm tisíc dostanete stylový dotykový displej, tréninkový deník Garmin pro sportovní nadšence a také výdrž klidně i celý den. Třeba model Garmin vivoActive 3 má pohotovostní dobu až třináct hodin, takže se nemusíte bát, že se v půli cesty na delším cyklovýletu vybije a přestane v okamžiku sloužit, když jej nejvíc potřebujete.

Chytré hodinky Garmin jsou ručeny zejména sportovcům, to je z jejich designu jasné už na první pohled. Na dnešním trhu snad ani nejsou lepší outdoorové GPS hodinky, všestranné a vhodné do každého počasí, s mimořádnou výdrží na jedno nabití. V kanceláři budou spíš tak trochu na efekt, na horských silnicích se skvělým kolem a batůžkem na zádech však udělají podstatně víc užitečné práce. Topografické mapy a GPS navigace, to je záruka, že se nikdy a nikde neztratíte, ať už si vyjedete doslova kamkoliv. Existují i modely s cenou přes dvacet tisíc, které jsou určeny dokonce pro letce, nabídnou totiž výškoměr, snímač srdečního tepu a precizní safírové sklíčko, takže se opravdu jen tak nezničí…

Rekapitulace

okolo 4 600,-
  • pro sportovce jako dělané
  • kvalitní GPS
  • lehké, plastové materiály
  • kvalita displeje pokulhává
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 19 hlasy, průměrně 4.5 z 5

TOPlist
TOPlist